Ziyaretçiler.

Step Istanbul’a göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Bu sayfada ziyaretiniz öncesinde sizlere faydalı olabilecek bilgileri bulabilirsiniz.

Açılış: 14 Nisan 2020, Salı  (Sadece davetiye ile)
Genel Ziyaret Günleri: 15-19 Nisan 2019 Çarşamba – Pazar
Genel Ziyaretçi Saatleri: 11:00 – 19:00

Bilet Fiyatları

15-19 Nisan 2020 Çarşamba – Pazar
Öğrenci: 35 TL
Tam: 50 TL

*15-16 Nisan 2020 Çarşamba ve Perşembe günleri girişler öğrencilere ücretsizdir. Öğrenci kimlik kartınızı yanınızda bulundurunuz.

Nerede?

Step Istanbul, Beyoğlu, Tomtom Mahallesi’nde bulunan Tomtom Kırmızı’da gerçekleşecektir. Etkinlik alanına giden toplu taşıma araçları oldukça pratiktir ve mümkün olduğunca toplu taşıma araçlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Metro İle:

Step Istanbul, Taksim ve Şişhane istasyonları arasında yer almaktadır. M2 Yenikapı-Hacıosman metro hattını kullanarak fuar alanına kolayca erişmek için Taksim veya Şişhane istasyonlarında inebilirsiniz. Etkinlik alanı, Şişhane metro istasyonundan 10-15 dakika, Taksim metro istasyonundan ise 15-20 dakika yürüme mesafesindedir.

Tramvay İle:

Step Istanbul’a Karaköy Tünel hattını kullanarak ulaşabilirsiniz. Tünel İstiklal Caddesi istasyonu, etkinlik alanına  10-15 dakika yürüme mesafesindedir.

T1 Zeytinburnu – Kabataş hattını kullanarak etkinlik alanına ulaşmak için Tophane istasyonunda inebilirsiniz. Step Istanbul, Tophane istasyonundan 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Otobüs ile:

Eminönü ve Mecidiyeköy dahil olmak üzere çeşitli merkezi bölgelerden Taksim ve Karaköy’e doğrudan ulaşım imkanları mevcuttur.

Taksi ile:

İstanbul Havaalanı (Avrupa Yakası) 1 saat 30 dakika
Sabiha Gökçen Havaalanı (Anadolu Yakası) 1 saat

Otopark:

Etkinlik alanında mevcut otopark bulunmamakla birlikte çevrede özel otopark alanları bulunmaktadır.

Konuklar için Kurallar ve Güvenlik

Tüm sanatseverlere güvenli ve hoş bir deneyim sunmak için sıkı güvenlik tedbirleri alınmıştır. Step Istanbul’da güvenlik ve konforunuzu güvence altına almak için, aşağıdakileri okumanızı ve bunlara göre hazırlık yapmanızı rica ederiz:

  • Güvenlik önlemleri sebebi ilebüyük boy çantalar etkinlik alanına alınmayacaktır. Lütfen fuar alanına bavul, katlanır bisiklet, scooter gibi eşyalar ile gelmeyiniz.
  • Tüm çantalar güvenlik kontrolünden geçecektir.
  • Palto ve şemsiyelerinizi ücretsiz olarak vestiyer’e bırakabilirsiniz.
  • Scooter’lar sergi salonlarına kabul edilmemektedir. Bunları ücretsiz olarak vestiyere bırakabilirsiniz.
  • Bebek arabalarına izin verilmektedir ancak sergi alanlarında gözetimsiz olarak bırakılmamalıdır.
  • Fotoğraf çekilmesine sadece kişisel kullanım için izin verilmektedir. Uzun lenslere, flaşlara ve açılabilir kamera cihazlarına (ör. Monopod, tripod v.s.) sahip orta formatta kameralara izin verilmemektedir. Standlarda fotoğraf çekerken lütfen galeri yöneticilerinden izin isteyiniz.
  • Sergi salonlarında köpeklere ve diğer evcil hayvanlara izin verilmemektedir. Engelli ziyaretçiler için sertifikalı servis hayvanları bu kurala tabi değildir.
  • Lütfen etkinlik alanında basın ve promosyon için fotoğraf ve kamera çekimleri yapıldığını unutmayınız. Step Istanbul’a katılarak görüntünüzün ticari olmayan amaçlarla kullanımına izin vermiş olursunuz.
  • Tüm konukların etkinlik alanındaki güvenlik personelinin uyarı ve taleplerine uyması gerekmektedir.