Ayşegül Temel.

Tomtom Designhood Genel Müdürü

Ayşegül Temel 2015 yılından itibaren Manner İstanbul markası ile kendi tasarım ve pazarlama danışmanlığı şirketini yönetmektedir. Aynı zamanda, Tomtom Designhood yaratıcı mahalle projesi genel müdürüdür.

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler lisans eğitimi üzerine MBA eğitimi alan Ayşegül Temel kariyer hayatına hazır giyim sektöründe ürün ve marka yöneticisi olarak başladı. Ardından uzun yıllar, Koleksiyon Mobilya Pazarlama Müdürü olarak pazarlama deneyimini tasarım ve mimari ile birleştirme fırsatı yakaladı. Yurt içi ve yurt dışında birçok yaratıcı projeye imza attı. Tasarım ve pazarlama, marka ve pazar arasındaki köprüyü inşaa etti.

2010 yılında Vakko Home Satış ve Pazarlama Direktörü olarak, dekorasyon sektöründeki pazarlama, iletişim ve marka yönetimi deneyimini, moda ve perakende dünyası dinamikleri ile zenginleştirdi.

Stratejik pazarlama araçlarının tamamında deneyim sahibi olan Temel, tasarım yönetimi, ilişki yönetimi, görsel ve deneyimsel iletişim alanlarında öncü projelere imza atmıştır.